Paleciak krótki 80 cm 2500 kg – Wózek paletowy MPW25G/800
Cena: 1199,00  netto
1474,77  brutto (23% VAT)
2500 kg
800 mm
540 mm
GTP
W magazynie
Bezpieczne płatności
  • Bezpieczne płatności
Indeks: MPW25G 800 Kategorie: , Znacznik:
Opis
Paleciak krótki – idealny w wąskich korytarzach roboczych i samochodach dostawczych!
Paleciak krótki zwany jest również jako ręczny wózek paletowy z krótkimi widłami.
Zapraszamy do naszego artykułu na temat zastosowania krótkich wózków paletowych.
ZALETY:
  • solidna konstrukcja
  • wzmocnione widły
  • wysokiej jakości metalizowana pompa hydrauliczna
  • dyszel o ergonomicznym kształcie pokryty gumą
  • mocna powłoka proszkowa
  • dzięki widłom o długości 800 mm doskonale nadaje się do pracy w wąskich korytarzach roboczych
  • wyposażony w podwójne rolki przy widłach oraz dodatkowe rolki najazdowe
  • zawór bezpieczeństwa zapobiegający przeciążeniu
  • duży kąt obrotu dyszla wraz z kołami sterującymi
ZALETY KÓŁ:
  • koła gumowe nie rysują posadzek i dobrze amortyzują drgania
  • cechuje je doskonały stopień ochrony podłoża i cicha praca
DANE TECHNICZNE:
  • Udźwig: 2500 kg
  • Długość wideł: 800 mm
  • Rozstaw wideł: 540 mm
  • Zakres podnoszenia: 85-200 mm
  • Szerokość widły: 160 mm
  • Wymiar koła sterującego: fi 200×50 mm
  • Wymiar rolki: fi 80×70 mm
  • Rodzaj kół: gumowe
  • Rodzaj rolek: poliuretanowe (podwójne)
  • Masa: 59 kg
  • Kolor: żółty RAL 1003
  • Instrukcja w języku polskim
  • Deklaracja zgodności CE
  • Gwarancja 12 miesięcy
Od dnia zaksięgowania środków na koncie, rozpoczyna się realizacja zamówienia.
Paleciak krótki posiadaja wiele istotnych zalet:
Sprawdź również naszą ofertę wózka paletowego z widłami 1150 mm!